השקעות

השקעות פיננסיות

אחת הדרכים לדאוג לעתיד בטוח פיננסית, הוא להשקיע את הכסף וליהנות מהתשואות.

יש לא מעט אפיקי השקעות שאנו יכולים להשקיע בהם, אחד מאפיקי ההשקעות הקיימים, הוא שוק ההון. זוהי זירת מסחר שבה ניתן להשקיע במניות, איגרות חוב, קרנות סל ומכשירי השקעה נוספים ומגוונים.

ישנן מספר שאלות שנצטרך לשאול את עצמנו בבואנו להשקיע בשוק ההון – האם נשקיע באופן פסיבי או באופן אקטיבי? האם נשקיע לטווח ארוך או לטווח בינוני? האם נרצה לקחת סיכון או להיות זהירים ושמרניים?

כל אלה הן החלטות שתצטרכו לעשות בהתאם לרמת ההשקעה שתרצו, האופי שלכם והפורטפוליו הקיים. אולם לפני שנכנסים לשטח לא מוכר ולעולם מושגים חדש – חשוב שתעשו זאת עם מומחים שיצעדו אתכם יד ביד.

אנו בגלובס פיננסים, עומדים לשירותכם עם מגוון יועצים ותיקים, מנוסים ואמינים שישבו אתכם, יחד נאפיין את הצרכים שלכם, נקבע יעדים, נתכנן ונשקיע על פי מה שמתאים לכם בלבד!

גלובס פיננסים - תכנון פיננסי

השקעות אלטרנטיביות

אפיקי נדל״ן בארץ ובחו״ל

כהשקעה המיועדת לטווח ארוך, הוכיחו את עצמן השקעות הנדל״ן כמשתלמות ביותר. השקעות מסוג זה יכולות להיות השקעות הנושאות רווח או למטרות הכנסה פסיבית, השקעות בנדל״ן למגורים או נדל״ן מסחרי, השקעות של יזמות או של השבחה, השקעות הזקוקות למינוף פיננסי או השקעות מהון עצמי, השקעות בישראל או מחוצה לה.

כפי שניתן לראות יש מגוון רחב של אופציות להשקעה בתחום הנדל״ן, לכן אם אתם מעוניינים לשלב בתיק ההשקעות שלכם תחום זה, חשוב שתכירו אותו ואת האפשרויות הגלומות בו, על מנת להבין היטב מה מתאים לכם בזמן בו אתם מתכוונים להתחיל להשקיע.

ישנם שני סוגי השקעה העומדים לרשותכם:

1.השקעות המניבות תשואה פירותית – רכישת נכס והשכרתו, כך שדמי השכירות החודשית יספקו לכם הכנסה נוספת.

2.השקעות המניבות תשואה הונית – השקעות בהן נרכוש את הנכס במחיר נמוך ממה שנמכור אותו כעבור זמן, כך שנהנה מהפער הכספי בין הרכישה למכירה

עסקאות נדל״ן יכולות להיות פשוטות או מורכבות, כך או כך חשוב שתבינו את התחום, על מנת שלא לסכן את הכסף שלכם.

מומחי גלובס פיננסים, עומדים לרשותכם עם ידע, ניסון ומגוון רחב של פתרונות השקעה המתאימים לכל משקיע בהתאם ליכולותיו.